Zawody karabinowe, Piotrkówko 15 września 2013

By 17 września, 2013 13 sierpnia, 2022 No Comments

Sąsiedztwo Klubu Strzeleckiego „Tarcza” spowodowało, że PRO stało się stałym bywalcem zawodów organizowanych przez kolegów z Szamotuł. Śmiało można powiedzieć, że nie ma imprezy, na której zabrakło by chłopaków z regimentu. Ostatnie zawody odbyły się w minioną niedzielę. Starty odbywały się w dwóch konkurencjach karabinowych na dystansie 100 m. Dotyczyły broni długiej wyposażonej jedynie w „otwarte” przyrządy celownicze oraz tej uzbrojonej w „optykę”. Nas tym razem interesowały wyłącznie muszki i szczerbinki. Warto dodać, że finał tej konkurencji trzeba było wyłonić w dogrywce. Bój toczył się zarówno o III  jak i  I miejsce. Dwóch panów z karabinów historycznych zdobyło po 96 pkt. na 100. Wygrał nasz komendant Waldek Król :).

Zapraszamy do foto galerii podsumowującej kolejne rewelacyjnie przygotowane i wyjątkowo udane zawody.