Zawody Historyczne, Rawicz 28 maja 2016

By 30 maja, 2016 13 sierpnia, 2022 No Comments

Sezon zawodów na otwartych obiektach w pełni 🙂
Nawet nie próbujemy zamieszczać postów z każdych strzelań czarnoprochowych lub współczesnych, w których bierzemy udział.
Chwilę uwagi poświęcamy jednak współorganizowanym z Klubem BOCK w Rawiczu zawodom z broni historycznej.
Jest to trzecia odsłona organizowanej od 2014 roku imprezy.
Klubową strzelnicę odwiedziło kilkudziesięciu spragnionych wrażeń strzelców kolekcjonerów.
Zabawa jak zwykle była przednia, a pogoda łaskawa.
Najlepsze wyniki pistoletowe oraz karabinowe nagrodzone zaś pucharkami oraz dyplomami.
Pośród osób zajmujących miejsca  na podium  rozlosowane zostały ufundowane przez sponsorów atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Imprezę wsparły poznańskie firmy z branży: Gold-Elektronic, Astro Classic oraz Brać Łowiecka.
W imieniu organizatorów dziękujemy za udział, gratulujemy wyników i o zobaczenia za rok 🙂