Wigilijne Pukanie 2012

By 23 grudnia, 2012 13 sierpnia, 2022 No Comments

23. grudnia, na strzelnicy w Dąbrówce Leśnej miało miejsce tradycyjne „Wigilijne” spotkanie członków PRO. Wszyscy przybyli na strzelanie mieli okazję połamać się opłatkiem i złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia, a do kawy skosztować świątecznych wypieków. Przy okazji miały miejsce pierwsze tegoroczne podsumowania działalności PRO oraz omówione zostały główne cele na rok 2013.
Szczegóły już wkrótce, gdyż w styczniu czeka nas  „Walne”.
Tytułem wstępu upływający rok przyniósł nam wiele dobrego. Były też i smutne chwile…
Jedno jest pewne, działalność Regimentu z roku na rok jest coraz bardziej zauważalna!
W 2012 do załogi dołączyło kilku nowych kolegów (póki co tylko kolegów). Szeregi PRO liczą obecnie 29 członków (posiadających ważne Legitymacje Członkowskie).

Korzystając z okazji PRO wszystkim Odwiedzającym naszą stronę życzy zdrowych, radosnych i upływających w spokoju Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2013 roku. Całej braci strzeleckiej dodatkowo zaś, samych trafionych „10”  i broni, która „sama” nie wypali Wam nigdy!