VIII Zawody CP, 30-31 sierpnia 2014

By 27 października, 2014 13 sierpnia, 2022 No Comments

Kolejne, VIII Zawody CP organizowane przez PRO zawody przeszły do historii… Szczególne o tyle, że współorganizowane wraz z kolegami z klubu Bock Rawicz. Turniej zgłoszony został do kalendarza imprez PZSS.
Nie chcąc stosowania powtórzeń tym razem podsumowanie imprezy oddamy kolegom, którzy podzielili się swoimi wrażeniami z Forum:

I po zawodach 🙂
Było miło i przyjemnie, ludzi sporo a Dąbrówka Leśna ma swój urok.
Organizatorom wielkie dzięki za wkład i trud. Pogoda się bardzo udała a mój udział tez bo i medal wywiozłem 🙂

Darek Mak

Dawno się tak nie ubawiłem, ostatnio chyba na zawodach w Dąbrówce 2013! Chłopaki robią to niesamowicie. Koleżeństwo i pełen luzik ale nad wszystkim czuwała bratnia armia ze wschodu, tak dla porządku i głasnosti. Dzięki serdeczne za upominki, wspaniałe jedzenie i oczywiście wzorowe zawody. Do zobaczenia!

Damian Cal

Pierwszy raz byłem w Dąbrówce i …myślę,że nie ostatni.Postrzelać było można do „bólu”.Sama strzelnica i otoczenie piękne.Nowi koledzy -przesympatyczni.Tzw.”okoliczności towarzyszące”-bez zastrzeżeń.Dziękuje organizatorom ,za możliwość super spędzonego weekendu.Dzięki za nagrody -szczególnie Fredowi .Osobne podziękowania dla Tomka za niecodzienną możliwość poobcowania z kultową bronią i wreszcie za ten strzał, ten jedyny wieczorny strzał…taaak.Dzięki Panowie.

Marek Tomecki

Impreza jak zwykle bardzo udana. Tak trzymać i do zobaczenia w Dąbrówce za rok !
PS Dzięki za rzutki w pełnym wymiarze ! Jeszcze kilkadziesiąt zawodów i może w końcu się nauczymy przyzwoicie trafiać 🙂

Tomasz.78

Zawody w Dąbrówce są stałym punktem programu w moim „kalendarzu wyjazdowym”. Może się walić i palić, a nie daruję sobie takiej imprezy. Chłopaki z PRO i osoby towarzyszące są mistrzami w organizacji zawodów oraz atmosfery. Również na afterparty  🙂 Wtajemniczeni wiedzą, że „komandosi westernu” nie biorą się bez przyczyny. Co mnie już nie dziwi to fakt, że koledzy, którzy pierwszy raz pojawili się na strzelnicy „Łowczego Bączka” nabierają cech bumerangu. Do Dąbrówki i moich ulubionych „pyrożerców” wraca się bowiem z bananem na gębie. Chciałem Wam gorąco podziękować za genialnie spędzony ostatni weekend wakacji. Strzelanie z amunicji świetlisto-mniamuśnej z historycznego rarytasu zostanie w mojej pamięci na długo. Składam również ukłony w stronę wieczornych gawędziarzy, którzy mieli trudności wtrącić swoje kwestie w burzliwe rozmowy pod chmurką. Korzystając z okazji chciałem podziękować jak zwykle Tomkowi Złomkowi, który całą noc żagował tak, że gospodarze mają chyba drewna już na klika „dąbrówek” 😉 Do zobaczenia!

Simon

Podobnych opinii i podziękowań odebraliśmy o wiele więcej… za wszystkie serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość 🙂

Zdjęcia tradycyjnie w Galerii. Zapraszamy także na krótki reportaż zrealizowany przez TVP Poznań (14 min.)